Nejlevnější kvalitní prstencové bazény na trhu

Skvělé ceny, kvalita, profesionalita


Nadzemní prstencový bazén s filtrací

V parných letních dnech, kdy teploty dosahují svých maxim, je rozhodně snem každého pracujícího občana, jež sedí ve sluncem vypálené kanceláři, alespoň na chvíli pocítit osvěžení bazénové vody. Touha dát si dobrou zmrzlinu nebo koktejl a svlažit se v bazénu je převelká, často tak zaměstnávaná myšlenka, která jakmile je trocha volna, měla by být uskutečněna.

I levné bazény umí udělat zázraky

Proto si lidé pořizují také bazény i na miniaturní zahrady, kde je mají jen dočasně, aby jim alespoň posloužil po dobu, která je nezbytně k osvěžení nutná. Než třeba pojedou na dovolenou. A co na tom, že bazén stál pár set korun. Jeho výhodná koupě se v takových horkých letních dnech oplácí, což s sebou nese delší užití bazénu, než se původně předpokládalo a za jakých okolností byl pořizován, proto se také postupně dokupují další nezbytnosti k tomu, aby dál bazén mohl perfektně sloužit.

Filtr k bazénu

Proto, aby tedy bazén fungoval a voda v něm nezačala sama od sebe žít, je potřeba ji přefiltrovat. Učinit se tak může jedině s vhodnou filtrační jednotkou, která dostatečně splní funkci filtru a vodu pročistí.

Nadzemní prstencový bazén s filtrem

A protože všichni chtějí ušetřit, dívají se při pořizování na ceny výrobků, nejiné je to i u nadzemního prstencového bazénu s filtrací. Pakliže se tato kombinace koupí již pospolu, pak je pořizovací cena výrazně nižší, než by tomu bylo v případě jednotlivého pořízení. To je kouzlo kupovaného setu. Vždy je něco levnější. A takový bazén i s kompletním vybavením pro případné opravy a nafukování stojí asi tři tisíce korun. Což je úžasná cena, zhodnotí-li se plný užitek celého bazénu, vhodného pro rodinu s malými dětmi.

Proč prstencový bazén?

Patří mezi ty nejlevnější varianty a také je dobře skladný. Zkrátka má dost výhod pro ty, co chtějí ušetřit, navíc nemají tolik prostoru, ale i přesto chtějí svým dětem udělat ohromnou radost pro venkovní koupání. Nadzemní prstencové bazény jsou opravdu dost populární a také žádané. Lidé se na jejich používání tak nějak zvykají a vzhledem k výše uvedených skvělých vlastností je stále a více chtějí.

Co udržuje tvar prstencového bazénu?

Je to sama voda. Pro některé překvapení, ale skutečně je to tak. Postačí pouze voda k tomu, aby tvar prstencového bazénu byl dostatečně pevný, stabilní. Nicméně jen tak samo o sobě to přece jen nebude. Vrchní část bazénu tvoří prstenec (odtud název), naplněný vzduchem. Funguje to na podobném principu, jako u dětského venkovního bazénku.

Prstencové nafukovací bazény

Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Stoupající sloupec vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil.

Je výhodný především jednoduchou instalací, kterou zvládne každý!

Eshop Ostrava

Nejlevnější prstencové bazény

+420 777 483 440

info@prstencove-bazeny.cz

Objednávky ihned přes internet i po telefonu.

Dále by Vás mohlo zajímat

Přečtete si jaké existují typy bazénů. Nebo také prozkoumejte, jestli není pro Vás lepší nafukovací vířivý bazén. Nemůžete se rozhodnout, jestli si pořídit bazén venkovní nebo vnitřní?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace